Customer Care - kulisy obslugi klienta. zebrane w jednym miejscu informacje dotyczace obszaru klienta pomoga w lepszym zrozumieniu zjawisk biznesowych zarowno menedzerom jak i personelowi operatorskiemu. Zapraszamy do wspolpracy


Idź do treści

Badz naszym sprzedawca

Partnerstwo CX-KOK

Realizujemy przedsięwzięcie ogólnokrajowe i chcemy docierac do wszystkich zainteresowanych nasza tematyką.
Zależy nam przede wszystkim na dotarciu do firm , które z naszych usług będą zadowolone i dla których jakość działania jest mottem przewodnim.
Z naszymi przedstawicielami dzielimy sie swoimi profitami w sposób bardzo racjonalny. Pozyskany klient staje się dla sprzedawcy źródłem korzysci finansowych nie jeden raz, ale jest nim dopóty, dopóki współpraca rozwija się planowo.

Chcemy aby reprezentowali nas ludzie z charyzmą, duzą kultura osobistą i umiejętnościami dostosowywania się do sytuacji szybko zmieniających sie oczekiwań i standardów rynku. Chcemy być postrzegani jako wartościowa cząstka firm, z którymi wspołpracujemy.

Poszukujemy osób z obszaru całego kraju, pracujacyh na dogodnych dla nich warunkach. Chcemy by reprezntowali nas z wielka klasą i utożsamiali się z nami w całości. Franczyza jest kolejnym etapem współpracy z nimi, na rynku lokalnym.


Dołaczone pliki powinny miec charakter nieedytowalny (PDF lub inny)

Dołącz do nas
pozyskuj z nami klientów i partnerów na rynkach lokalnych

Chetnie nawiaze wspolprace w zakresie:
Wyrazam zgode na prztwarzanie moich danych wylacznie do celow zwiazanych z nawiazaniem wspolpracy z portalem P-KOK:

PRZEDSTAWICIELSTWO BRANZOWE
PRZEDSTAWICIELSTWO REGIONALNE
POSPRZEDAZOWA OBSŁUGA KLIENTA
POSZUKIWANIA LEADÓW
NEGOCJACJE
SPOTKANIA I PROMOCJE LOKALNE

BĄDŹ FRANCZYZOBIORCĄ
BĄDŹ LOKALNYM BROKEREM
DOBIERAJ SOBIE WSPÓŁPRACOWNIKÓW
biuro@customercare.com.pl

z dopiskiem rekrutacja*

Aktualnosci branzowe | Wydarzenia zagraniczne | Wydarzenia krajowe | Gorace oferty | Partnerstwo CX-KOK | Blog CUSTOMERCARE_PL | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego