Customer Care - kulisy obslugi klienta. zebrane w jednym miejscu informacje dotyczace obszaru klienta pomoga w lepszym zrozumieniu zjawisk biznesowych zarowno menedzerom jak i personelowi operatorskiemu. Zapraszamy do wspolpracy


Idź do treści

Konkursy branzowe

Gorace oferty > Konkursy branzowe

Konkursy branżowe

Promujemy i zachęcamy do uczestniczenia w rozmaitych konkursach branżowych i środowiskowych. Oprocz splendoru wynikjacego z wysokich pozycji w wyniku rywalizacji, który w późniejszej karierze zapewnia przychylnosc środowiska i pracodawców, uczestnicy konkursów otrzymują wsparcie w kreowaniu swoich sylwetek na forum ogółu oraz dostep do ciekawych narzedzi i nowości branżowych.
Każdy może w takim konkursach startować, niekoniecznie bedac delegowanym przez macierzysta organizację. My potrafimy docenic również swoistych konkursowych freelancerow.


Dla firm, menedżerów i pracowników możliwość porównywania się z innymi, bywa bardzo inspirująca. Konkursy organizowane w określonych kategoriach, w branżach nakierowanych na obsługę klienta, zawsze wymagają nagłośnienia. My staramy się przekazywać w naszym Biuletynie CEM, aktualne informacje na temat wszystkich okazji, służących w dłuższej perspektywie windowaniu jakości i skuteczności obsługi, na jak najwyższy poziom.
Warto jest śledzić te wyczyny najbardziej odważnych i obserwować później tych, którzy wybijają się przy ogłaszaniu wyników i wręczaniu nagród dla najlepszych. Być może za jakiś czas, Ci adepci znajda się w fotelach dyrektorskich zupełnie innych firm, z zupełnie innymi celami działania. Warto ich znać od początków ich dynamicznie rozwijających się karier i warto śledzić na bieżąco postępy w ich indywidualnym rozwoju.

Aktualnosci branzowe | Wydarzenia zagraniczne | Wydarzenia krajowe | Gorace oferty | Partnerstwo CX-KOK | Blog CUSTOMERCARE_PL | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego