Customer Care - kulisy obslugi klienta. zebrane w jednym miejscu informacje dotyczace obszaru klienta pomoga w lepszym zrozumieniu zjawisk biznesowych zarowno menedzerom jak i personelowi operatorskiemu. Zapraszamy do wspolpracy


Idź do treści

Wsparcie organizacyjne

Model organizacji

Wsparcie organizacyjne

W dzisiejszych czasach najważniejszym elementem osiągania wysokiej skuteczności jest specjalizowanie się w wybranych obszarach. Dotyczy to także obszaru organizacyjnego, dotyczącego struktury, modelu, narzędzi, procesów, technologii, bezpieczeństwa.

Jednym z największych paradoksów występujących w sferze organizacyjnej jest brak spójności organizacyjnej pomiędzy oczekiwaniami i wizją przedsiębiorstwa, ukształtowana przez top-management firmy, a postawami i obrazem koniecznych do wykonywania zadań, postrzeganymi przez menedżerów najniższych szczebli i pracowników. Brak spójności organizacyjnej potrafi zaprzepaścić możliwości szybkiego i efektywnego rozwoju, ponieważ wspólne cele nie są tożsame.

Najczęściej tez bardzo trudno jest zdiagnozować taki stan i określić zakres niezbędnych do wdrożenia korekt. Jedynie doświadczeni eksperci, dysponujący wiedzą praktyczna i teoretyczną oraz doświadczeniem nie tylko krajowym ale i międzynarodowym, są w stanie zapobiec negatywnym skutkom tego zjawiska i wspomóc organizację w wybranym obszarze specjalizacji biznesowej.


  • Jak bardzo Twoja organizacja powiela wzorzec innej firmy? Czy dokładne odwzorowanie sposobu działania liderów rynku, gwarantuje sukces?
  • Kiedy i kto, powinien podejmować decyzje w sprawie zmiany sposobu organizacji firmy?
Doradztwo i wsparcie

Staramy się udostępniać opinie na temat nowych rozwiązań, mogących usprawnić wasza pracę. Zachęcamy do systematycznego obserwowania i czytania recenzji uznanych osób.

PAMIETAJMY: nie jest sztuką mieć do dyspozycji najnowsze systemy, nie jest też zasadne oceniać swoja działalność jedynie na podstawie wdrożenia tych najnowszych systemów. Prawdziwa sztuka jest :
stosować systemy, które będą efektywne przez najbliższe 12- 24 miesięcyć systemy, które dadzą się łatwo integrować z innymi systemami i rozwijać swoją funkcjonalność na bieżącoć systemy dzięki którym efektywność kosztowa naszych działań będzie wystarczająco wysokać i wykorzystywać systemy, które łatwo i szybko pozwolą na zastąpienie ich lepszymi, bardziej uniwersalnymi systemami w przyszłości

  • Czy wiesz gdzie należy szukać wsparcia dla skutecznej realizacji Twoich pomysłów?Powrót do treści | Wróć do menu głównego