Customer Care - kulisy obslugi klienta. zebrane w jednym miejscu informacje dotyczace obszaru klienta pomoga w lepszym zrozumieniu zjawisk biznesowych zarowno menedzerom jak i personelowi operatorskiemu. Zapraszamy do wspolpracy


Idź do treści

Zarzadzanie projektowe

Model organizacji > Zarzadzanie firma

Bazy wiedzy


Zarządzanie projektami jest specyficzna formą zarzadzania w organizacji. Jego specyfika odzwierciedla koniecznośc przekazywania kompetencji na nizsze poziomy zarzadcze i skupianie sie na odpowiednim koordynowaniu poszczególnych przedsięwzieć.

Ma zupelnie inny charakter od zarzadzania klasycznego, gdzie podporzadkowanie jest najgłowniejszym elementem nadzoru wykonywanych prac.

Idealnie nadaje sie do roznego rodzaju wdrozen i dzialnosci rozwojowej, realizowanej "grubymi" etapami.


Zarzadzanie projektowe jest trudnym sposobem zarzadzania, zwłaszcza ze wzgledu na bardzo precyzyjne narzucone ramy czasowe i kosztowe, realizowanych przedsiewzieć. Menedzerowie projektowi czesto zajmują sie równiez zarzadzaniem biezacym, jednak nie jest to ich najmocniejszy obszar kompetencyjny, ze wzgledu na bardzo silne nastawienie na realizacje załozonego celu i pracę w relatywnie dużym poczuciu stabilności zawodowej.

Co to jest Project Management ?

Kiedy działamy w projekcie?

Zasady pracy w projekcie

Parametry sukcesu

Bazy wiedzy


Powrót do treści | Wróć do menu głównego