Sponsorowanie -ulatwienie zwiększania dotarcia do klientów - SKLEP CXS

Przejdź do treści

Menu główne:

Sponsorowanie -ulatwienie zwiększania dotarcia do klientów

USŁUGI I PRODUKTY > rozne grupy produktowe
tworzymy plany sponsorowania
SPONSOROWANIE
to forma aktywnego wpływania na prospektów i umacniania wizerunku wsród aktualnych uczestników życia branzy. Niezwykle istotne jest uczestniczenie w życiu środowiska-branży, a do tego najlepiej nadaja sie media towarzyszące branży w sposób trwały i stały.
My osobom i firmom korzystajacym z naszej oferty oraz traktujacym nas jako zaufane medium branzowe, umozliwiamy zaistnienie w naszej aktywnosci. Przy czym, mozliowośc ta nie jest dana wszystkim. Wiazemy sie biznesowo jedynie z tymi podmiotami, które naszym zdaniem zasługuja na uznanie i których popularyzacji nie bedziemy musieli sie wstydzić. Wszyscy inni bedą musieli wczesniej, sobie na taki szacunek zasłuzyć.

Określilismy rózne modele współpracy, jej inicjowania i jesj konczenia lub zawieszania. Nie możemy więc w prosty sposób okreslic zasad, obowiazujacych wszystkich. Zasady te pozostaja wiec do ustalenia przez naszych reprezentantów, w bezposrednich kontaktach z zainteresowanymi.

Branża CUSTOMER EXPERIENCE i CUSTOMER EXPERIENCE MANAGEMENT, to  środowisko wrazliwe i bardzo odpowiedzialne. Służące pomocą i wsparciem, a nie nastawione wyłacznie na komercyjne rozwiazania.

Zapraszamy do współpracy pratnerskiej lub doraźnej. W kanałach www. CX-BOK, sponsorowania wydarzeń i publikacji, takze ksiązkowych, jak i multimedialnych. Kontakt z nami poprzez

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego