Szkolenia tradycyjne-klasyczne - SKLEP CXS

Przejdź do treści

Menu główne:

Szkolenia tradycyjne-klasyczne

USŁUGI I PRODUKTY > rozne grupy produktowe
klasyczny sposób edukacji kadr
SZKOLENIA TRADYCYJNE
to szkolenia w formule stacjonarnej, w trzech opcjach:
  • przeprowadzene w siedzibie klienta
  • przeprowadzane w siedzibie lub lokalu szkoleniowym, przygotowywanym przez realizatora szkolenia (np. CCMS Sp. z o.o.)
  • przeprowadzane w lokalu, specjalnie na ten cel przygotowywanym w atrakcyjnym, spelniajacym kryteria zamawiającego, połozeniu

Szkolenia tredycyjne, to zajecia dydaktyczne w grupie  do 12 osób (wieksza liczba uczestników, wymaga oddzielnych, specjalnych ustaleń ze zleceniodawcą) wg zatwierdzonego planu szkolenia. Plan szkolenia uwzglednia zarówno forme zajęć jak i zakres merytoryczny szkolenia.
Szkolenia organizowane lub polecane przez nas, uwzgledniaja koniecznośc przeprowadzenia testów przedszkoleniowych jak i testów poszkoleniowych w uzgodnionym zakresie i formule.
Po szkoleniu, trener-szkoleniowiec zwykle oferuje mozliwośc konsultacji poszkoleniowej, w uzgodnionej, wygodnej dla obydwu stron formule, przez uzgodniony czas.

Szkolenia z zakresu  CUSTOMER EXPERIENCE i CUSTOMER EXPERIENCE MANAGEMENT
to równiez mozliwośc poźniejszego bezpłatnego korzystania ze wszystkich materiałów opublikowanych w ramach portalu CUSTOMERCARE.COM.PL (takze tych wymagajacych logowania, wg.otrzymanych na zakonczenie szkolenia hasel, przez czas kolejnych 3 tygodni (21 dni) kalendarzowych oraz wpisania na liste darmowej prenumeraty przez okres 6. (sześciu) kolejnych miesięcy.

Dodatkowo, uczestnicy szkoleń, otrzymują vouchery znizkowe na produkty oferowane w ramach SKLEPU  CXM

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego